single

4F - odzież sportowa dla prawdziwych olimpijczyków

Firma 4F jest polskim producentem odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych dla dzieci i dorosłych. Obecnie marka jest obecna w wielu krajach na całym świecie i ubiera sportowców dla reprezentacji olimpijskich sześciu krajów europejskich.

Historia 4F

Korzenie firmy sięgają 2003 roku, kiedy to otworzyła swój pierwszy sklep z odzieżą sportową pod marką 4Fun. W 2007 roku firma zmieniła nazwę na 4F Performance, a od 2010 roku jest powszechnie znana jako 4F.

Dziś polska marka oferuje odzież i akcesoria sportowe i lifestylowe oraz odzież codzienną w blisko 200 salonach firmowych w Polsce. Salony marki zaczęły się otwierać za granicą w 2016 roku. Pojawiły się na Łotwie, Słowacji, w Rumunii i Czechach. W sumie firma jest obecna w 500 sklepach multibrandowych w 30 krajach.

Firma 4F znana jest ze współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim. Dzięki tej współpracy firma od 2008 roku ubiera polskich sportowców na wszystkich letnich igrzyskach olimpijskich. Zapewnia również odzież dla młodych sportowców z kraju podczas Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich i paraolimpijczyków.

Ponadto marka współpracuje z Komitetami Olimpijskimi innych krajów - Serbii, Chorwacji, Łotwy, Grecji i Macedonii Północnej,

Produkty od 4F

4F zajmuje się produkcją i sprzedażą odzieży, obuwia, akcesoriów, toreb i plecaków. Wszystkie rzeczy są w sportowym stylu, więc mogą być używane nie tylko do uprawiania sportu, ale także na co dzień.

Ogólnie rzecz biorąc, można się tu ubrać od stóp do głów, ponieważ sieć oferuje bieliznę termiczną, koszulki, spodnie, spódnice, sukienki, kurtki itp. Ponadto można tu znaleźć buty na każdą porę roku.

Jeśli chodzi o ubranka dziecięce, polska firma jest gotowa ubrać maluchy nawet do 92 cm.

Sklep internetowy 4F

Artykuły marki 4F można nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nawigacja na stronie działa w następujący sposób: możesz wybrać ubrania dla kobiet, mężczyzn, dziewcząt lub chłopców; lub możesz wybrać rodzaj sportu, który Cię interesuje, a następnie wyszukać odpowiednią rzecz.

Osobny dział poświęcony jest nowościom. A ci, którzy lubią oszczędzać, powinni odwiedzić dział outlet.

Dla klientów, którzy zarejestrują się na stronie internetowej, firma obiecuje 5% zniżki na wszystkie towary.

Za towary zamówione w sklepie internetowym 4F można zapłacić za pośrednictwem bankowości internetowej lub kurierem przy odbiorze.

Warto pamiętać, że sieć jako jedna z pierwszych ogłasza sezonowe obniżki, więc warto mieć to na uwadze.

Dostawa zamówienia

Jeśli złożysz zamówienie online, zostanie ono bezpłatnie dostarczone do najbliższego salonu 4F.

W innych przypadkach, będziesz musiał zapłacić:

  • 9,99 PLN przy przedpłacie za dostawę z InPost lub DPD;
  • 12,99 jeśli zapłacisz za przesyłkę przy odbiorze towaru (możesz skorzystać tylko z usług DPD).

Usługi operatora pocztowego nie będą jednak kosztować nic, jeśli kupisz towary za 170 zł lub więcej.

Zwroty 4F

4F pozwala na zwrot towarów, które nie pasują. Możesz to zrobić za darmo.

  • Pierwsza opcja: zanieść przedmiot do sklepu stacjonarnego, tam wypełnić formularz i otrzymać środki.
  • Druga opcja: zwrot zamówienia za pośrednictwem kuriera DPD. Jest to jednak możliwe tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie internetowej 4F. Ponadto klient musi mieć dostarczony towar również za pośrednictwem kuriera DPD, a termin ten wynosi 14 dni od momentu opuszczenia przez zamówienie magazynu.

Tax Free w 4F

Dla Ukraińców korzystne jest dokonywanie zakupów w polskich sklepach marki 4F, ponieważ wiele z nich ma możliwość wystawienia faktury Tax Free. Tuż przed wyjściem na zakupy warto zapytać sprzedawców, czy świadczą taką usługę w swoich sklepach.

Należy pamiętać, że współpracują oni z Global Blue, co oznacza, że zwroty będą nieco niższe niż VAT.