single

Karta Moja Biedronka - czy warto skorzystać z programu lojalnościowego?

W sklepach sieci Biedronka codziennie robi zakupy wielu Polaków. Spora część z nich korzysta z karty Moja Biedronka. Jest to program lojalnościowy, polegający na gromadzeniu punktów za dokonane zakupy, które następnie wymienia się na rabaty lub nagrody rzeczowe.

Niskie ceny, jakie oferuje Biedronka oraz łatwy dostęp do jej sklepów przyciąga wielu klientów. Dodatkową zachętę stanowi akcja promocyjna dla stałych bywalców. Karta Moja Biedronka nie jest jakimś szczególnie innowacyjnym rozwiązaniem, ale wzbudza sympatię u klientów.

Propozycję założenia Karty Moja Biedronka najczęściej składa klientom kasjer. Można także samemu poprosić o nią przy kasie podczas zakupów. Otrzymujemy wówczas zestaw, w skład którego wchodzą:

  • jedna duża karta Moja Biedronka
  • 2 mniejsze karty w formie breloka, łączące się z główną kartą

Elementy wchodzące w skład zestawu mają na celu zbieranie punktów za zakupy. Wystarczy mieć przy sobie chociażby mniejszą kartę, zawieszoną jako brelok przy kluczach, aby kasjer mógł ją zeskanować przy dokonywaniu płatności. Zebrane punkty wskakują wówczas na nasze konto.

gazetka biedronka

Ważne, aby po otrzymaniu karty pamiętać, że wymaga ona rejestracji i aktywacji. Mamy na to dwa sposoby. Pierwszy to, wypełnienie formularza na stronie internetowej moja.biedronka.pl, gdzie przepisujemy numer otrzymanej karty (kod kreskowy) i PIN oraz podajemy swoje dane. Drugi sposób to aktywacja telefoniczna pod numerem (22) 205 34 00. Po wybraniu „1”, postępujemy dalej zgodnie z usłyszanymi instrukcjami. W razie trzykrotnej, błędnej rejestracji, zadzwoni do nas konsultant, który pomoże przejść całą procedurę.

Aktywna Karta Moja Biedronka pozwala na uczestnictwo w różnych promocjach, adresowanych tylko dla jej użytkowników. Do tej pory były to np. rabat 30% na produkty Danone, karty kolekcjonerskie i naklejki Dumni z Naszych czy Gang Świeżaków. Największą furorę jak dotychczas, zrobiła ta ostatnia akcja. Polacy masowo zbierali punkty by wymieniać je na pluszowe warzywa, zwane Świeżakami. Sieć Biedronka była nawet zmuszona zwiększyć pierwotną ilość maskotek.

Każdemu, kto regularnie zaopatruje się w Biedronce, zachęcamy do założenia Karty Moja Biedronka. Jej posiadanie nie gwarantuje co prawda, oszałamiających zniżek i promocji, ale umiejętne korzystanie, pozwala zaoszczędzić, dzięki dobrym ofertom, jakie adresowane są do użytkowników karty.