single

Słynne klopsiki z IKEA z dostawą do domu

Ikea nie od dziś zaskakuje swoich klientów dość niekonwencjonalnymi, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami. Nie inaczej jest tym razem! Sieć ta nawiązała bowiem współpracę z serwisem Pyszne.pl, której efekt z pewnością ucieszy wielu klientów Ikea, będących miłośnikami nie tylko mebli, ale także słynnych klopsików serwowanych przez tego szwedzkiego giganta.

Czy Ty też marzyłeś o zjedzeniu tego pysznego i taniego dania bez konieczności odwiedzin w sklepie? Świetne pomysły na nowoczesne urządzenie domu to nie jedyne za co Ikea jest tak uwielbiana przez Polaków. Restauracje znajdujące się w każdym sklepie Ikea oraz oferowanie w nich jedzenie to kolejny ważny atut tej sieci. Nie bez powodu klopsiki tam podawane są już tak naprawdę kultowe! A teraz będziemy mogli delektować się ich smakiem również w domu.

Szwedzkie klopsiki

Portal pyszne.pl zna już niemal każdy, kto jest fanem zamawiania jedzenia z dostawą do domu przez internet. Dzięki nawiązaniu współpracy z siecią Ikea, na portalu tym będziemy mogli zamówić jedzenie ze sklepowej restauracji. Jak na razie usługa dowozu będzie dostępna jedynie w obrębie jednego sklepu w Warszawie, mieszczącego się przy ulicy Malborskiej 51.

Można zatem powiedzieć, że mieszkańcy Targówka są prawdziwymi szczęściarzami, bo jako jedynie zyskali szansę zamówienia klopsików Ikea do domu.

Wielbiciele potraw z restauracji Ikea muszą jednak wiedzieć, że na ten moment przez portal pyszne.pl będzie można zamówić tylko wybrane pozycje z menu. Będą to oczywiście klopsiki wołowo-wieprzowe, filet z łososia, czy też de volaille. Dla wegan udostępniono natomiast możliwość zamawiania klopsików wegańskich oraz sałatki z kozim serem oraz burakami.Mieszkańcy Targówka mogą korzystać z usługi zamawiania i dowozu potraw ze sklepu Ikea od poniedziałku do piątku, od 11:30 do 20:30. Nie ma jeszcze informacji dotyczących tego, czy oferta zostanie rozszerzona. Ogromna popularność posiłków ze sklepów stacjonarnych oraz bardzo pozytywne opinie w serwisie pyszne.pl mogą jednak wskazywać na to, że jest to bardzo możliwe.