single

Karta Moja Biedronka - co, jak, gdzie i czy warto?

Sieć sklepów Biedronka cały czas się rozwija. Jakiś czas temu w sklepach wprowadzono możliwość korzystania z terminali płatniczych, co znacznie ułatwia robienie zakupów zwykłym ludziom, gdy nie ma się przy sobie odpowiedniej ilości gotówki. Kolejne rewolucje są jednak równie istotne, pojawiła się też karta stałego klienta, która nosi wdzięczną nazwę "Moja Biedronka".

Jest to program lojalnościowy przeznaczony dla osób, które robią zakupy w Biedronka ulotka gazetka i chcą korzystać z wielu promocji.

Warto zdecydować się na kartę?

Zdecydowanie się na kartę to bardzo opłacalny rok. Można dzięki temu programowi lojalnościowemu odnieść różnorodne zyski. Przede wszystkim mowa tutaj o różnego rodzaju rabatach, nagrodach i ofertach specjalnych, które pojawiają się w sklepach. Dostęp do nich mają jedynie posiadacze wyżej wspomnianej karty.

Z jakich ofert można korzystać?

Posiadając kartę w swoim portfelu można było chociażby zbierać punkty na Świeżaki, a więc maskotki przeznaczone dla dzieci. Oczywiście takie akcje będą się również pojawiać w przyszłości. Poza tym można też zdecydowanie oszczędzić na zakupach spożywczych, znajdujących się w Biedronce. Godziny otwarcia sklepów sieci Biedronka można sprawdzić na stronie.

Merch Biedronka

Z kartą wyda się mniej pieniędzy, można polegać na różnego rodzaju promocjach, które pojawiają się w sklepach coraz częściej. Posiadacze kart są o tym informowani na różne sposoby, aby ciekawe oferty ich nie ominęły.

Najważniejsze informacje o karcie

Kartę można odebrać w sklepach sieci Biedronka, nie we wszystkich, ale w zdecydowanej większości. Poza tym można podarować swoim bliskim także prezent w postaci kart-breloczków. Jeśli ktoś chce stać się posiadaczem takiej karty może udać się do kasy w Biedronce i o nią poprosić. Następnie się ją otrzymuje i pozostaje przejść przez proces jej aktywacji. Można to uczynić telefonicznie lub za pomocą Internetu. Potrzebny będzie wtedy numer własnej karty, ale też specjalny numer PIN. Aktywacja nie zajmuje dużo czasu.

Jakie są promocje w llidl.okazjum.pl/szczecin ?

Każda osoba posiadająca kartę "Moja Biedronka" może brać udział w różnorodnych programach motywacyjnych. Czekają na nich olbrzymie promocje na wybrane produkty spożywcze, zniżki pojawiają się praktycznie przez cały rok.