single

Karty zniżkowe do sklepów spożywczych

Obecnie w wielu sklepach spożywczych można wyrobić sobie karty zniżkowe.

POLO Market

Polokarta to darmowa karta lojalnościowa, którą założyć można przy kasie podając numer telefonu. Wysyłany jest wówczas SMS, na który trzeba odpowiedzieć TAK. Wówczas karta jest już zarejestrowana. Można korzystać więc z wielu promocji "oszczędzaj z polokartą". Samą  kartę zamówić można także online.

Carrefour

W sklepach sieci Carrefour obowiązuje program lojalnościowy Rodzinka. Klienci zbierają na karcie punkty, które można wymienić potem w kasie na e-kupony rabatowe. Każdy kupon ma swoją datę ważności czy kwotę. Poza tym posiadacze karty Rodzinka robią zakupy taniej. Przysługują im bowiem zniżki na wybrane produkty.

Tesco

W Tesco działają karty ClubCard. Można je skanować w kasach samoobsługowych oraz zwykłych. Wiele produktów ma obniżone ceny w przypadku stosowania tej karty. Poza tym można zbierać punkty przeliczane na specjalne bony ClubCard.

Karty zniżkowe w marketach

Auchan

Sieć sklepów wielkopowierzchniowych Auchan posiada swój program lojalnościowy Skarbonka. Pozwala to na oszczędności przy każdych zakupach. Należy jednak wcześniej założyć specjalną kartę płatniczą Skarbonka MasterCard bądź kartę kredytową Visa Auchan. Widać od razu jaką kwotę można zaoszczędzić na danym zakupie. Zgromadzone dzięki programowi Skarbonka punkty można wymienić potem na specjalne zniżki.

E.Leclerc

W sklepach tej sieci można założyć swoją kartę klienta, która przynosi wiele wymiernych korzyści. Za zakupy o wartości minimum 50 złotych na konto trafia 0,5% tej kwoty. W przypadku zakupów powyżej 75 zł jest to 1%, przy zakupach powyżej 100 zł 1,5%, a zakupy powyżej 200 zł są premiowane 2%.

Która karta lojalnościowa jest najlepsza? Wybór w tym przypadku jest bardzo trudny. Mając je wszystkie, można zapełnić portfel po brzegi. Poza tym dzięki kartom lojalnościowym można naprawdę sporo zaoszczędzić. Oczywiście to tylko początek działań, które warto podjąć, aby zachować nieco więcej oszczędności. W końcu mogą się one przydać przy innej okazji.