single

Wielosztuki w ofercie Żabki

Żabka to już nie tylko sklep spożywczy, ale także miejsce, w którym każdy może zjeść pyszną, ciepłą przekąskę oraz napić się wyśmienitej kawy podczas krótkiej przerwy w pracy. Oferta Żabka Cafe jest dopasowana do potrzeb współczesnego klienta, dlatego warto się na nią skusić. Wystarczy zaplanować swój osobisty zestaw meal deal z hot dogiem albo tortillą z kurczakiem oraz napojem, jak herbata, kawa latte, czekolada czy espresso.

Wielosztuki - czy warto je kupować?

Wielosztuki to niezwykle atrakcyjna promocja, z której może skorzystać każdy miłośnik oszczędzania. Robiąc codzienne zakupy, możemy zapłacić mniej za swoje ulubione artykuły spożywcze, jeśli kupimy kilka ich sztuk. Nie ma zatem sensu zwlekać! Trzeba jak najszybciej znaleźć najbliższą Żabkę i korzystać z możliwości jakie daje nam ta promocja. Warto też przed zakupami zajrzeć do aktualnej gazetki promocyjnej, gdzie znajdziemy informacje na temat najnowszych okazji cenowych.

Wielosztuki w Żabce

Piwo w wielosztukach Żabki

Kiedy niespodziewanie mają odwiedzić nas goście i szukamy do której jest otwarty najbliższy sklep spożywczy, a ponadto nie mamy pomysłu na to czym ich ugościć, zakupy mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem. W gazetkach reklamowych sieci, znajdziemy rabatowe kody na najlepszej jakości produkty. W ten sposób możemy sporo zaoszczędzić kupując piwo, chipsy, słodycze, czy innego rodzaju produkty spożywcze. Nasi gości z pewnością będą zadowoleni z takiego spotkania.

Sieć Żabka od dawna stara się zatroszczyć o to, aby Polacy mieli możliwość zakupu świetnych produktów w atrakcyjnych cenach. Stąd też oferta wielosztuków, która jest częścią strategii cenowej tej sieci. Dzięki temu, osoba decydująca się na zakup większej ilości sztuk danego towaru, płaci za nie znacznie mniej, niż za pojedyncze sztuki. Rabaty mogą sięgać nawet 40 procent. Wielosztuki to nie promocja obowiązująca tylko przez określony z góry czas. Jest to stała oferta, z której korzystać mogą klienci sklepów Żabka oraz Freshmarket. Otrzymują oni niepowtarzalną szansę zrobienia dużych zakupów w świetnych cenach, w ponad trzech tysiącach placówek w naszym kraju.

Obecnie w sklepach Żabka i Freshmarket pracuje około 15 tysięcy osób, a placówki sieci znajdują się w najbardziej korzystnych lokalizacjach. W planach jest otwarcie kolejnych dwóch tysięcy sklepów w ciągu pięciu najbliższych lat.