single

Wszystkie informacje o karcie Clubcard

Program lojalnościowy Clubcard rozpoczął swoją środkowoeuropejską działalność jeszcze w roku 2009. Od początku jego istnienia wydano już ponad 13 milionów kart, co jest imponującym wynikiem. Klienci, którzy przystąpili do programu, mogą dzięki niemu kupować swoje ulubione produkty po niższych cenach oraz korzystać ze spersonalizowanych ofert. Za zebrane na karcie punkty otrzymują bony.

Program Clubcard przechodzi obecnie zmiany, które w jego działanie wprowadzają powiew świeżości. Dla najbardziej lojalnych klientów, którzy regularnie korzystają z programu, przygotowano limitowane karty, które będą mogli przekazać także rodzinie oraz przyjaciołom.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU CLUBCARD

  • Punkty za zakupy w każdym markecie sieci Tesco
  • Bony zakupowe do marketów Tesco jako nagroda za zebrane punkty
  • Gwarantowane kupony Clubcard, dzięki którym można taniej kupić wybrane produkty
  • Możliwość uczestniczenia w specjalnych promocjach, przeznaczonych wyłącznie dla właścicieli karty Clubcard
  • Możliwość zakupu magazynów „Tesco Loves Baby” oraz „Tesco Magazyn” w cenie 1 grosza
  • Zniżka 10% na zakupy w Tesco dla znajomych pracujących w markecie powyżej roku

ZASADY DZIAŁANIA CLUBCARD

Odbiór

Aby odebrać kartę Clubcard, należy wypełnić formularz w formie elektronicznej bądź papierowej w wybranym markecie Tesco.

Zakupy

Punkty przyznawane będą za każde zakupy. 1 punkt Clubcard to 2 zł wydane w sklepie Tesco.

Program Clubcard

Punkty

Aby otrzymać punkty, należy okazać kartę Clubcard przy kasie bądź podać jej numer podczas dokonywania transakcji w sklepie internetowym Tesco Ezakupy. O pomoc w zbieraniu punktów można poprosić rodzinę i znajomych – wystarczy wręczyć im kartę-brelok.

Zyski

Po zebraniu 300 punktów można otrzymać bon zakupowy oraz kupony na wybrane produkty. Są one przyznawane cztery razy do roku, wraz z wyciągiem Clubcard.

Program Clubcard pozwala na cotygodniowe korzystanie z promocji. Produkty, opatrzone symbolem Clubcard, dla uczestników programu dostępne są po niższych cenach.

Karta CLUBCARD

Karta CLUBCARD pozwala na zwrot części poniesionych wydatków w formie bonów. Wystarczy tylko robić zakupy w markecie Tesco. Zakupy zamieniane są na punkty, punkty na bony, a bony z powrotem na zakupy! Więcej pieniędzy wydanych na zakupy to więcej bonów. Kolejną korzyścią są kupony, pozwalające zakupić wybrane produkty po obniżonej cenie. Każdy użytkownik karty Clubcard po przystąpieniu do programu otrzymuje dwie karty-breloki, które są duplikatami karty głównej. Może się nimi podzielić z rodziną oraz przyjaciółmi.

Karta Mastercard CLUBCARD

MasterCard CLUBCARD jest połączeniem karty kredytowej z kartą CLUBCARD.

Przy płatności kartą kredytową Tesco MasterCard w marketach Tesco, klienci otrzymują podwójne punkty Clubcard.

Jej posiadacze mogą ponadto korzystać z Darmowych Rat 0%.

Cena litra paliwa na wybranych stacjach paliw Tesco jest o 5 groszy niższa dla klientów płacących kartą MasterCard CLUBCARD.

Wiele produktów dostępnych jest w gazetce Tesco w promocyjnych cenach. Warto z nich korzystać.