single

Auchan Skarbonka - karta klienta

Auchan skarbonka - program lojalnościowy

Klienci hipermarketów zwracają uwagę na różnego rodzaju promocje lub upusty, dzięki którym mogą zakupić pewne produkty po znacznie niższych cenach. To właśnie duże zróżnicowanie asortymentu i atrakcyjne okazje przyciągają klientów do wielkopowierzchniowych sklepów. Niektóre sklepy decydują się na uruchomienie różnych programów lojalnościowych, dzięki którym klienci mogą czerpać pewne korzyści. Idealnym przykładem jest program Auchan Skarbonka. Jest on kierowany do osób chcących zbierać pieniądze podczas dokonywania zakupów.

W jaki sposób zbierać środki?

Zasady działania tego programu są bardzo proste. Za zakup określonych produktów, które są opatrzone znakiem Skarbonki otrzymujemy wybrane kwoty. Kwoty te są doliczane do naszego konta. Opisane znaki występują w dwóch formach. W sytuacji towaru sprzedawanego na sztuki, przy cenie tego towaru jest kwota, która zostanie nam dopisana w momencie zakup (np. 0,50 złotych). Natomiast jeżeli chodzi o produkty, które sprzedawane są na wagę to przy jego cenie znajduje się wartość wyrażona w procentach (np. 8%). Liczona będzie ona od wartości poszczególnych towarów. Kwoty przyznawane za zakupione produkty są bardzo różne i zależą od rodzaju i ilości konkretnego towaru. Jeśli na stacjach paliw Auchan  będą trwały okresowe akcje promocyjne to dodatkowe środki zebrać można przy zakupie paliwa, gazu oraz oleju napędowego.

Jak przystąpić do programu?

Dołączenie do programu nie wymaga wysiłku. Należy udać się do odpowiedniego Punktu Doradztwa Finansowego Auchan, założyć kartę kredytową Visa Auchan lub kartę płatniczą Skarbonka MasterCard. Do programu mogą przystąpić osoby pełnoletnie. Opłata za założenie karty Visa Auchan to 24 złote, natomiast założenie karty MasterCard nie kosztuje nic. Po podpisaniu umowy, klient otrzymuje kartę i otwarte zostaje odpowiednie konto Skarbonka.

Skarbonka Auchan

Wykorzystanie zgromadzonych środków

Zebrane środki przypisane na koncie Skarbonka zostać mogą wykorzystane do opłacenia produktów w sklepach Auchan, za wyjątkiem paliwa, gazu i oleju napędowego. Zgromadzone środki można wykorzystać w każdym polskim sklepie Auchan, który jest objęty programem. Trzeba je zrealizować do końca wybranego roku kalendarzowego, natomiast po tym okresie niewykorzystane punkty przepadają. Rabatów nie da się zamienić na pieniądze. Warto pamiętać, iż uzyskany rabat nie może przekroczyć 760 złotych dziennie i nie może być wyższy niż 30% ceny  danego produktu.

Ile zebraliśmy środków - jak sprawdzić?

Sumę zgromadzonych przez nas środków w bardzo wygodny sposób możemy sprawdzić. Sposoby sprawdzenia to: poprzez informacje załączoną na paragonie kasowym (wydawany po opłaceniu zakupów), za pomocą oznakowanych czytników znajdujących się w każdym sklepie oraz za pomocą czytnika monitora kasowego.

Korzyści dla klientów

Zasady programu lojalnościowego Auchan Skarbonka i sposób naliczania punktów oraz możliwości wykorzystania zgromadzonych środków sprawiają, że jest to korzystne rozwiązanie. Jak wskazują obliczenia, z każdego towaru zakupionego i oznaczonego stosownym symbolem możemy otrzymać średnio 4% zwrotu, a to sprawia, iż przy dużych zakupach możemy zyskać sporo. Musimy tylko obserwować, które produkty należą do programu. Oferta objęta programem jest dość szeroka. Znajdują się w niej przykładowo takie artykuły jak soki, pasztety, preparaty do mycia rąk, miód. Naprawdę warto zainteresować się głębiej tym programem.