single

Zakupy w Tesco bez wychodzenia z domu

Tesco jest marką, która nieustannie wprowadza innowacje na rynku. Od czterech lat funkcjonuje serwis Tesco Ezakupy, którego działalność opiera się na dostarczaniu zakupionych produktów do 15 mln klientów w aż 19 miastach. W ciągu miesiąca do klientów trafia aż 372 153 kg zakupów. Forma zakupów online pozwala uniknąć dźwigania ciężkich pakunków.

Sieć uruchomiła promocję, która zapewnia darmowe dostarczenie zakupów. Złożenie zamówienia za co najmniej 250 złotych uprawnia do użycia kodu rabatowego "rabat12", który powinien być wpisany w pole "Posiadasz eKupon?" a następnie zaakceptowany naciśnięciem przycisku "użyj kodu". W ten sposób od rachunku odejmowane jest 12 złotych, co stanowi równowartość kosztów dostawy. Wówczas zakupy są dostarczone do domu, całkowicie za darmo. 

Czy zakupu online gwarantują wyłącznie dostawę do domu?

Marka Tesco umożliwia dobór dogodnej formy płatności oraz dostosowanie czasu dostawy pod indywidualne preferencje. Można wybrać dowolną porę od 8-22. Zamówienie może być najwcześniej złożone na trzy dni przez ustaloną datą dostawy.

Listę produktów można dowolnie zmieniać aż do godziny 23 dnia poprzedzającego dostawę. Istnieje możliwość zapłaty kartą u kierowcy a także po zatwierdzeniu zamówienia.

Skorzystanie z możliwości Ezakupy Tesco uprawnia do wykorzystania bonusów, które przygotowywane są dla wszystkich posiadaczy karty Clubcard. Zakupy online nie odbierają możliwości zbierania punktów. Stali użytkownicy, którzy podali za pierwszym razem swój numer karty, nie muszą każdorazowo go przedstawiać. Punkty doliczane są wówczas automatycznie za każdym razem, bez konieczności szukania tradycyjnej wersji karty lojalnościowej. 

Dokonywane zakupy są zapisywane na posiadanym koncie użytkownika. W ten sposób system generuje listę najczęściej kupowanych produktów, co pozwala na uniknięcie przeoczenia braku podstawowych produktów. Jest to kolejne udogodnienie, które pozwala dokonać sporej oszczędności czasu a przede wszystkim pieniędzy.Sprawdź ceny w  gazetka promocyjna Tesco